S@motność w Sieci. Album

producent: Prószyński i Spółka9.90 złIdź do sklepu


IDEALNIE ODDANY KLIMAT I ATMOSFERA FILMU. ZDJĘCIA Z ALBUMU ZNAKOMICIE UZUPEŁNIAJĄ TREŚĆ KSIĄŻKI.


S@motność w sieci
. Unikalny album zdjęć z filmu, będący doskonałą ilustracją i uzupełnieniem do książki na podstawie której powstał ten obraz kinowy.

Witold Adamek - scenarzysta, reżyser i operator „Samotności w Sieci” - przygotowując filmową adaptację bestselerowej powieści Janusza L. Wiśniewskiego, wykonał siedem tysięcy zdjęć plenerów i obiektów.

Okazało się, że te piękne fotografie są nie tylko dokumentem owych poszukiwań, ale także zapisem nieuchwytnych, niemal magicznych emocji i nastrojów. Młodzi graficy - Dorota Jędrkiewicz i Robert Trojanowski - wybrali najciekawsze z tych obrazów, dopełnili świetnymi fotosami Renaty Pajchel, rysunkami ze storyboardu, fragmentami scenariusza, cytatami z powieści, komponując album o filmie.

Daje on pojęcie o pięknie tej filmowej adaptacji, ale zarazem emanuje autentyzmem uczuć, które wypełniają stronice powieści Janusza L. Wiśniewskiego, kadry filmu Witolda Adamka, a przede wszystkim serca setek tysięcy czytelników, którzy odnaleźli samych siebie w tej współczesnej opowieści o pragnieniu miłości.

Format: 230 mm x 231 mm
Liczba stron: 96
Oprawa: twarda

Romantyczna historia w najczystszej postaci. Album ze zdjęciami z filmu S@motność w sieci to ciekawa propozycja na oryginalny upominek.Cytaty, teksty i dialogi z filmu zamieszczone w albumie, sprawiają, że jego odbiór jest bardzo osobisty.Najwyższej jakości zdjęcia, specjalnie wybrane, najlepsze sceny z całego filmu tworzą rzadką możliwość nawiązania z bohaterami szczególnej więzi.Romantyczna historia z książki i filmu przedstawiona teraz na obrazach fotograficznych pozwoli po raz kolejny, ale znaczenie głębiej, przeżyć tę opowieść.Doskonała gra najlepszych aktorów uwieczniona została w tym wyjątkowym albumie, dzięki czemu można ich podziwiać jeszcze długo po zakończeniu oglądania filmu i czytania książki.


Zobacz także

Klaudia 370 x 180 cm - komplet

Klaudia 370 x 180 cm - komplet

Komplet z satyny gładkiej, firana woalowa biała, ręcznie malowana pod kolor zasłon.  Całość uszyta na taśmie marszczącej, wykończona...

189.00 złDowiedz sie więcej
Naszyjnik wzór 7

Naszyjnik wzór 7

Naszyjnik wykonany z ceramiki i linki skórzanej. zapinka: srebrna elementy metalowe: stop cynku (nie zawiera niklu) długość:...

89.00 złDowiedz sie więcej
Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej - Album

Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej - Album

Ten wyjątkowy dzień w życiu dziecka powinien zostać nie tylko w pamięci, ale również w zbiorach rodzinnych pamiątek....

22.00 złDowiedz sie więcej
Pościel Satynowa Rose XQ 220 x 200 cm

Pościel Satynowa Rose XQ 220 x 200 cm

Pościel Satynowa XQ to pościel dla osób którym znużyły się już tradycjami. Energetyzujące wzornictwo, odważne zestawienia...

169.00 złDowiedz sie więcej
Torebka 24 x 29 x 9 cm /gładka/ nr 24293

Torebka 24 x 29 x 9 cm /gładka/ nr 24293

Torebka: wymiar podany w nazwie torebki struktura papieru - gładka

2.00 złDowiedz sie więcej

Najpopularniejsze artykuły:

Najpopularniejsze tagi: