S@motność w Sieci. Album

producent: Prószyński i Spółka9.90 złIdź do sklepu


IDEALNIE ODDANY KLIMAT I ATMOSFERA FILMU. ZDJĘCIA Z ALBUMU ZNAKOMICIE UZUPEŁNIAJĄ TREŚĆ KSIĄŻKI.


S@motność w sieci
. Unikalny album zdjęć z filmu, będący doskonałą ilustracją i uzupełnieniem do książki na podstawie której powstał ten obraz kinowy.

Witold Adamek - scenarzysta, reżyser i operator „Samotności w Sieci” - przygotowując filmową adaptację bestselerowej powieści Janusza L. Wiśniewskiego, wykonał siedem tysięcy zdjęć plenerów i obiektów.

Okazało się, że te piękne fotografie są nie tylko dokumentem owych poszukiwań, ale także zapisem nieuchwytnych, niemal magicznych emocji i nastrojów. Młodzi graficy - Dorota Jędrkiewicz i Robert Trojanowski - wybrali najciekawsze z tych obrazów, dopełnili świetnymi fotosami Renaty Pajchel, rysunkami ze storyboardu, fragmentami scenariusza, cytatami z powieści, komponując album o filmie.

Daje on pojęcie o pięknie tej filmowej adaptacji, ale zarazem emanuje autentyzmem uczuć, które wypełniają stronice powieści Janusza L. Wiśniewskiego, kadry filmu Witolda Adamka, a przede wszystkim serca setek tysięcy czytelników, którzy odnaleźli samych siebie w tej współczesnej opowieści o pragnieniu miłości.

Format: 230 mm x 231 mm
Liczba stron: 96
Oprawa: twarda

Romantyczna historia w najczystszej postaci. Album ze zdjęciami z filmu S@motność w sieci to ciekawa propozycja na oryginalny upominek.Cytaty, teksty i dialogi z filmu zamieszczone w albumie, sprawiają, że jego odbiór jest bardzo osobisty.Najwyższej jakości zdjęcia, specjalnie wybrane, najlepsze sceny z całego filmu tworzą rzadką możliwość nawiązania z bohaterami szczególnej więzi.Romantyczna historia z książki i filmu przedstawiona teraz na obrazach fotograficznych pozwoli po raz kolejny, ale znaczenie głębiej, przeżyć tę opowieść.Doskonała gra najlepszych aktorów uwieczniona została w tym wyjątkowym albumie, dzięki czemu można ich podziwiać jeszcze długo po zakończeniu oglądania filmu i czytania książki.


Zobacz także

Backgammon + szachy + warcaby - wersja duża

Backgammon + szachy + warcaby - wersja duża

Dokładną charakterystykę tego produktu znajdą Państwo poniżej. gra backgammon + szachy + warcaby 3 w 1 /wykonana z drewna/ wymiar...

105.00 złDowiedz sie więcej
Kolczyki wzór 2 a

Kolczyki wzór 2 a

Kolczyki wykonane z ceramiki i wysokiej jakości sznurka woskowanego. zawieszki: srebrne długość: ok. 6,5 cm wymiary elementu: 3,...

26.00 złDowiedz sie więcej
Torebka 16 x 16 x 8 cm /tapeta/ nr 1616T8

Torebka 16 x 16 x 8 cm /tapeta/ nr 1616T8

Torebka: wymiar podany w nazwie torebki struktura papieru - tapeta

3.00 złDowiedz sie więcej
Torebka 24 x 29 x 9 cm /gładka/ nr 24297

Torebka 24 x 29 x 9 cm /gładka/ nr 24297

Torebka: wymiar podany w nazwie torebki struktura papieru - gładka

2.00 złDowiedz sie więcej
Zapalniczka GoUpFlexible

Zapalniczka GoUpFlexible

Innowacyjna zapalniczka z wysuwaną dyszą w solidnej, metalowej obudowie wykończonej wysokiej jakości tworzywem gumowym zwiększającym pewność...

25.00 złDowiedz sie więcej

Najpopularniejsze artykuły:

Najpopularniejsze tagi: