Zoobies 3 w 1 pluszowy Żółwik Tama

134.00 złIdź do sklepu

O Zoobies

Nowa koncepcja czyli 3 - w - 1...

Zoobie to nowoczesne rozwiązanie, oparte na wieloletnich doświadczeniach w pracy z dziećmi. Jest połączeniem trzech nieodłącznych atrybutów każdego dziecka – ulubionej przytulanki, mięciutkiej podusi i cieplutkiego, milutkiego kocyka. To perfekcyjne połączenie sprawia, że Zoobie pokocha każde dziecko.

Jak narodziły się Zoobie… czyli z miłości do dzieci

Każde dziecko ma swoje ulubione przedmioty, z którymi się nie rozstaje. Dają mu poczucie komfortu, bezpieczeństwa i zaspokajają naturalną potrzebę posiadania czegoś własnego. Każde dziecko pragnie mieć przy sobie wszystkie swoje ulubione zabawki, przytulanki, podusie, kocyki szczególnie podczas podróży. Oczywiście możemy zabrać ze sobą pół dziecinnego pokoju, ale czy nie byłoby fajnie mieć to wszystko czego dziecko potrzebuje w jednej zabawce? Czy musimy zapakować pół samochodu? No i co mamy zrobić kiedy mamy dwoje, troje czy czworo dzieci i każda z naszych pociech zechce zabrać ze sobą wszystkie ulubione przedmioty? Właśnie z takiej potrzeby narodziło się Zoobie i jest odpowiedzią na wszystkie te pytania.

 Każde dziecko może mieć swojego własnego ulubionego przyjaciela lewka, hipcia czy żółwika , który w krótkiej chwili zamieni się w mięciutką podusię lub cieplutki kocyk.

Kolekcja… czyli z dżungli do dziecinnego pokoju

Od tajemniczej indyjskiej dżungli po mroźne krańce Arktyki, od dzikich, niedostępnych terenów Australii po mokradła u ujścia rzeki Okavango, od gęstych lasów deszczowych Kongo po dalekie chińskie lasy bambusowe – to krainy w których narodziły się Zoobie. Kolekcja Zoo zadebiutowała 2008 roku i od razu stała się hitem. Kolorystyka, funkcjonalność i pomysł połączenia trzech ulubionych przedmiotów w jednej zabawce, sprawiły, że dzieci na całym świecie pokochały Zoobie.

Zoobie… niezastąpiony kompan podróży

Zoobie jest szczególnie przydatne podczas podróży. Kiedy dziecko nie śpi z pewnością doceni bliskość pluszowego przyjaciela. Kiedy będzie zasypiać zmęczone trudami podróży z chęcią przytuli się do miękkiej podusi i okryje cieplutkim, milutkim kocykiem, a rodzice będą pewni, że ich pociecha zawsze zabierze ze sobą to czego potrzebuje w podróży. Zoobie to zabawa, komfort i  wygoda.

Nowoczesne wzornictwo… czyli liczy się pierwsze wrażenie

Zoobie od początku miały przyciągać uwagę nie tylko ze względu na swoją funkcjonalność ale także ze względu na swój wygląd. Dlatego są tak kolorowe i słodkie. Materiały użyte do produkcji Zoobie zostały tak dobrane aby zwierzątka były jak najbardziej miękkie, puszyste i delikatne w dotyku, jednocześnie aby zachwycały swoim wyglądem. Projekty zaczerpnięte ze świata dzikich zwierząt były inspiracją do stworzenia unikalnej kolekcji zabawek, które dzieci pokochają od pierwszego wejrzenia.

Miękkie i delikatne… bo liczy się wygoda


Dzieci są wrażliwe same w sobie dlatego produkty tworzone dla nich powinny być puszyste, miękkie, i wykonane z delikatnych materiałów. Do wypełnienia Zoobie użyto specjalnych mikrogranulek, które sprawiają, że Zoobie są podatne na zgniatanie i ściskanie, a jednocześnie nie deformują się. Mikrogranulki są również hipoalergiczne co jest szczególnie ważne dla wrażliwej skóry dziecka. Kocyk został wykonany z niezwykle delikatnego i bardzo ciepłego koralowego polaru, a ponieważ można go odpiąć i uprać w pralce, jest łatwy do utrzymania w czystości.

Od pluszaka do kocyka… czyli grunt to prosta obsługa

Zoobie został tak zaprojektowany aby każde dziecko samo mogło zmieniać jego formę z pluszaka w poduszkę i z poduszki w kocyk. Wystarczy odpiąć dwa rzepy pod brzuszkiem zwierzaka aby zmienił się z pluszowej maskotki w miękką podusię. Po odsunięciu suwaka z wnętrza Zoobie wyciągamy cieplutki kocyk.

wymiary:

  • jako zwierzak: około 40 cm (długość) x 20 cm (szerokość)
  • jako poduszeczka: około 40 cm (długość) x 27 cm (szerokość) x 10 cm (wysokość)
  • kocyk: około 80 cm (długość) x 140 cm (szerokość) 

Zobacz także

Kubek dla Babci

Kubek dla Babci

Specjalny kubek dla specjalnej osoby - kubek z napisem Babcia. Wszystkie babcie są wyjątkowe i kochają swoje wnuki. Niech wiedzą, że wnuki...

19.00 złDowiedz sie więcej
Myszka Miki Club-House 3 gry w 1!

Myszka Miki Club-House 3 gry w 1!

Myszka Miki Club-House 3 gry w 1! Gatunek: gry dla dzieci Rodzaj gry: karciane Liczba graczy: 2 - 4 Wiek graczy: Od 3 lat Czas gry: 45 -...

28.00 złDowiedz sie więcej
Nr 33481/50 - serweta żakardowa

Nr 33481/50 - serweta żakardowa

Serweta żakardowa. Wymiar:  80 x 50 cm Kolor: - krem / złoto( jak na zdjęciu). Numer katalogowy 3348

9.00 złDowiedz sie więcej
Torebka 18 x 39 x 10 cm /karbowana/ nr 18394

Torebka 18 x 39 x 10 cm /karbowana/ nr 18394

Torebka karbowana: wymiar podany w nazwie torebki struktura papieru - karbowana

4.00 złDowiedz sie więcej
Torebka 35 x 50 x 13 cm /gładka/ nr 35505

Torebka 35 x 50 x 13 cm /gładka/ nr 35505

Torebka: wymiar podany w nazwie torebki struktura papieru - gładka

3.00 złDowiedz sie więcej

Najpopularniejsze artykuły:

Najpopularniejsze tagi: